potrzebujesz gotówki?

Opinie

"W kilka minut otrzymałam pożyczkę, o którą wnioskowałam. Pieniądze znalazły się na moim koncie błyskawicznie !"

~Gosia

"Trochę się obawiałem kosztów, ale z czystym sumieniem polecam zaciągnięcie pożyczki. Bez żadnych haków – wszystkie warunki umowy zostały mi udostępnione przed jej zawarciem. Pieniądze otrzymałem błyskawicznie. Polecam !"

~Tomasz

"Prosto i bez problemów. Warto skorzystać."

~Janusz

"Pożyczam regularnie co 2-3 miesiące. Bez żadnych kłopotów."

~Ania

"Potrzebowałam natychmiast pieniędzy na okazyjny zakup nowej szafy. W 15 minut wiedziałam, że mogę się cieszyć nowym zakupem. Dziękuję !"

~Ola

"Bez wychodzenia z domu otrzymałem 500 złotych. Bez kolejek, bez litościwego spojrzenia Pani w banku. Niemalże natychmiast po złożeniu wniosku online ! Niewiarygodne !"

~Piotr

"Dziękuję za pożyczkę ! Suwaki obliczające automatycznie jaką kwotę na jaki okres czasu mogę pożyczyć i ile poniosę dodatkowych kosztów są genialne !"

~Kuba

"Bardzo potrzebowałam pożyczki na prezent ślubny dla koleżanki. Nie chciałam znów prosić rodziców ani znajomych, bo to upokarzające. Tu nikt nie pyta: „po co?”, „na co?”, „a czemu nie oszczędzałaś na czarną godzinę?”, „ile ty wydajesz na życie?”. Kwotę otrzymałam po paru minutach. Polecam !"

~Oliwia

"Korzystam co jakiś czas i pożyczam po paręset złotych, jak akurat słabiej idzie w pracy. Do tej pory nie było żadnych problemów. Oby tak dalej !"

~Bartek

"O pożyczce powiedział mi kolega z pracy. Trochę się obawiałem ukrytych kosztów, wysokiego oprocentowania, małych literek w umowie, itd. Ale spróbowałem i nie żałuje !"

~Jan

"Polecam na zakupy ! Szybko i bez problemu !"

~Klaudia

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Jesteśmy właśnie po to, by Ci pomóc.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda minuta Twojego czasu jest bardzo cenna. W dzisiejszym świecie należy działać szybko i efektywnie. I taki właśnie jest proces otrzymania u nas pożyczki. Cała procedura przebiega gładko, bez zbędnych formalności, tak aby maksymalnie oszczędzić Twój czas. Nie czekaj dłużej tylko złóż wniosek już dziś!

więcej informacji

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone

W ramach serwisu internetowego pozyczka-pozabankowa-24.pl gromadzi informacje udostępniane przez Ciebie w wypełnionym wniosku, celem dopasowania ich do konkretnej, stworzonej indywidualnie dla Ciebie oferty. Operator tej strony nie jest pożyczkodawcą ani nie podejmuje decyzji o ich udzieleniu. pozyczka-pozabankowa-24.pl może udostępniać uzyskane w powyższy sposób dane na każdym etapie procesu ich weryfikacji osobom trzecim, wliczając w to członków sieci pożyczkowych oraz innym podmiotom, z którymi współpracuje w ramach działań marketingowych. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Potencjalni Pożyczkodawcy sprawdzą dane wskazane przez Ciebie we wniosku w celu ocenienia czy są w stanie udzielić Ci pożyczki. pozyczka-pozabankowa-24.pl nie gwarantuje, że przedstawi Twoje dane Pożyczkodawcy oraz, że Twój wniosek o udzielenie pożyczki będzie zaaprobowany. Czas transferu kwoty pożyczki jest zróżnicowany i zależy od Pożyczkodawcy. Nie wszyscy Pożyczkodawcy gwarantują, iż udzielona kwota pożyczki będzie do Twojej dyspozycji w przeciągu godziny od złożenia wniosku. Nie wszyscy pożyczkodawcy zapewniają możliwość udzielenia pożyczki w kwocie do 3 000 zł.

*RRSO wynosi 0% w przypadku nowych klientów poszczególnych instytucji pożyczkowych współpracujących z serwisem pozyczka-pozabankowa-24.pl oraz w ramach aktualnych promocyjnych ofert dostępnych na rynku.

Mamy pierwsze miejsce w rankingu eCasa.pl! Sprawdź ranking pożyczek